Home Dossiers Oostvaardersplassen 07-09-2005 "Nog een advies nodig over Oostvaardersplassen"
07-09-2005 "Nog een advies nodig over Oostvaardersplassen" PDF Afdrukken E-mail
Dossiers - Oostvaardersplassen
woensdag, 07 september 2005 01:00
CDA-Tweede Kamerlid Henk Jan Ormel wil dat er een onafhankelijke buitenlandse commissie komt om een advies te geven over de Oostvaardersplassen. Dat zal hij donderdag voorstellen tijdens het debat in de Tweede Kamer.

Ormel had in februari de discussie aangezwengeld toen bleek dat veel grote grazers de hongerdood stierven. Op verzoek van de minister kwamen zowel de Raad voor het Landelijk Gebied als de Raad voor Dierenaangelegenheden met een advies. Beide adviezen bleken echter lijnrecht tegenover elkaar te staan. Vandaar dat Ormel nu een derde, onafhankelijk advies wil.

De in te stellen commissie moet binnen drie maanden met het nieuwe advies komen. Het advies is een bindend advies, minister Veerman van Natuur moet de nieuwe aanbevelingen direct opvolgen.
 

Beleidsvoorstel damherten

Download hier.

Ambassadeur van de natuur, het Edelhert in Nederland

Verkrijgbaar op DVD voor € 9,95 in de webwinkel. Klik hier voor bestellen

Status tijdschrift Het Edelhert

Het voorjaarsnummer is klaar! Eind maart bij iedereen in de bus

Weer vandaag

Zonnestand Veluwe

05:4113:3621:33
opkomst top ondergang

buienradar

Maanstand

MAANFASE